Informacje teleadresowe
instrukcja
rejestr zmian
dostęp do informacji
   
BIP :: Informacje teleadresowe

Krajowe Centrum do spraw AIDS

ul. Samsonowska 1, 02-829 Warszawa

tel. 022 331 77 77 w godz. 8.00 - 16.00

fax 022 331 77 76

adres e-mail: aids@aids.gov.pl,

Elektroniczna skrzynka podawcza

 

DYREKTOR
Anna Marzec-Bogusławska
tel. 022 331 77 55, e-mail: sekretariat@aids.gov.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA
Barbara Daniluk-Kula
tel. 022 331 77 55, e-mail: sekretariat@aids.gov.pl

GŁOWNY KSIĘGOWY
Genowefa Chaładaj
tel. 022 331 77 70, e-mail: g.chaladaj@aids.gov.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Iwona Kosińska - główny specjalista
tel. 022 331 77 74, e-mail: i.kosinska@aids.gov.pl 

Marta Pianka – główny specjalista
tel. 022 331 77 73, e-mail: m.pianka@aids.gov.pl

Alina Głażewska – specjalista
tel. 022 331 77 71, e-mail: a.glazewska@aids.gov.pl   

DZIAŁ DS. PROGRAMÓW
Anna Nastały-Ratusińska - główny specjalista
tel. 022 331 77 86, e-mail: a.ratusinska@aids.gov.pl 

Marta Walichnowska- starszy specjalista
tel. 022 331 77 87, e-mail: m.walichnowska@aids.gov.pl

 DZIAŁ DS. MEDYCZNYCH
Magdalena Iżycka - główny specjalista ds. gospodarki lekami
tel. 022 331 77 92, e-mail: m.izycka@aids.gov.pl

Marcin Grzesiak - główny specjalista
tel. 022 331 77 91, e-mail: m.grzesiak@aids.gov.pl

Beata Zawada - główny specjalista ds. programu leczenia antyretrowirusowego
tel. 022 331 77 90, e-mail: b.zawada@aids.gov.pl

DZIAŁ DS. WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Piotr Wysocki - główny specjalista, koordynator działu
tel. 022 331 77 54, e-mail: p.wysocki@aids.gov.pl

Iwona Wawer - główny specjalista
tel. 022 331 77 54, email: i.wawer@aids.gov.pl

Adam Adamus - młodszy specjalista
tel. 022 331 77 58, e-mail: a.adamus@aids.gov.pl

DZIAŁ DS. PROMOCJI ZDROWIA
Iwona Gąsior - koordynator działu, główny specjalista
tel. 022 331 77 82, e-mail: i.gasior@aids.gov.pl

Anna Kaczmarek - młodszy specjalista
tel. 022 331 77 81, e-mail: a.kaczmarek@aids.gov.pl

OŚRODEK INFORMACJI O HIV I AIDS
Maria Rogalewicz - główny specjalista
tel. 022 331 77 68, e-mail: m.rogalewicz@aids.gov.pl 

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Artur Świderski - kierownik
tel. 022 331 77 60, e-mail: a.swiderski@aids.gov.pl

Barbara Burasiewicz - sekretariat
tel. 022 331 77 55, e-mail: b.burasiewicz@aids.gov.pl

Anna Petryka - sekretariat
tel. 022 331 77 77, e-mail:  a.petryka@aids.gov.pl

Mariusz Janowski - magazyn materiałów edukacyjnych
tel. 022 331 77 61, 022 331 77 62, e-mail: m.janowski@aids.gov.pl

KOORDYNATOR HARMONOGRAMU REALIZACJI KRAJOWEGO PROGRAMU
Sylwia Sałgut-Krzemińska
tel. 022 331 77 94; e-mail: s.krzeminska@aids.gov.pl  

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH WYNIKAJĄCYCH Z EPIDEMII HIV/AIDS
Arkadiusz Nowak
tel. 022 331 77 77; e-mail: a.nowak@aids.gov.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Magdalena Spólnik - główny specjalista, koordynator
tel. 022 331 77 95, email: m.spolnik@aids.gov.pl

Kinga Różycka- główny specjalista
tel. 022 331 77 97, e-mail: k.rozycka@aids.gov.pl

Piotr Kaczmarek - specjalista
tel. 022 331 77 96, e-mail: p.kaczmarek@aids.gov.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. AUDYTU WEWNĘTRZNEGO
Wojciech Ogiela tel. 022 331 77 64; e-mail: w.ogiela@aids.gov.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO RADCY PRAWNEGO 
 

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KONTROLI DOTACJI
Jacek Radziwonka
tel. 022 331 77 75; e-mail: j.radziwonka@aids.gov.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KADROWO-PŁACOWYCH
Teresa Brzezińska
tel. 022 331 77 78 e-mail: t.brzezinska@aids.gov.pl 

SAMODZIELNE STANOWISKO ADMINISTRATORA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH
Krzysztof Kula
tel. 022 331 77 77, e-mail: admin@aids.gov.pl 

 

 

 

 
informacje o dokumencie
Podmiot udostępniający: KC ds. AIDS
Informację wytworzył: Teresa Brzezińska
Osoba odpowiadająca za wpis: Maria Rogalewicz
Osoba, która wprowadziła
informacje do podstrony BIP:
Maria Rogalewicz
Czas wytworzenia informacji: 29 czerwca 2007
Czas udostępnienia informacji
w zakresie podstrony BIP:
23 lipca 2005
ostatnia modyfikacja:
wtorek,
10 czerwca 2014
liczba odwiedzin:
74951
redakcja:
Iwona Gąsior
tel.: 223317753
e-mail: i.klapinska@aids.gov.pl

Maria Rogalewicz
tel.: 223317777
e-mail: m.rogalewicz@aids.gov.pl

Piotr Wysocki
tel.: 223317753
e-mail: p.wysocki@aids.gov.pl

 
  Krajowe Centrum ds. AIDS | ul. Samsonowska 1, 02-829 Warszawa | tel. +48.(022) 331 77 77