TELEFONY ZAUFANIA HIV/AIDS

czynny we wszystkie dni robocze w godzinach 9.00–21.00 oraz w dni wolne od pracy (w tym weekendy i święta) całodobowo tzn. od piątku od 21.00 do niedzieli do 21.00
*Połączenie bezpłatne

Informacje prasowe

Print Friendly, PDF & Email

Międzynarodowa Konferencja AIDS 2022

Międzynarodowa Konferencja AIDS 2022 odbywa się od piątku, 29 lipca do wtorku, 2 sierpnia. Organizatorem tej i poprzednich Konferencji jest IAS – International AIDS Society – które od lat gromadzi, edukuje i opowiada się za światem, w którym HIV nie stanowi już zagrożenia dla zdrowia publicznego i dobrobytu jednostek.

 

Po pojawieniu się HIV i AIDS naukowcy z całego świata i wielu dyscyplin promują skoordynowaną reakcję na HIV. Dziś IAS jednoczy naukowców, decydentów i aktywistów, aby pobudzić reakcję naukową, budować globalną solidarność i wzmacniać ludzką godność wszystkich osób żyjących z HIV i dotkniętych tą pandemią.

 

Na  AIDS 2022 zaproszono wielu światowej sławy ekspertów w dziedzinie zdrowia, którzy przedstawiają ważne problemy i rozwiązania mające na celu systematyczne ograniczanie nowych zakażeń HIV i dyskutują o najnowszych postępach w globalnej reakcji na HIV. Wiele miejsca poświęca się na omówienie takich tematów, jak: lokalne reakcje na HIV, etyka nadzoru epidemiologicznego, innowacje zdrowotne, wysokiej jakości opieka zdrowotna, badania nad leczeniem HIV i szczepionkami oraz wiele innych.

 

W czasie AIDS 2022 mają miejsce setki spotkań, w tym sesje plenarne, sympozja z zaproszonymi prelegentami i sesje satelitarne, prezentacje abstraktów, działania Globalnej Wioski (Global Village), zajęcia warsztatowe i wystawy.

 

 

Opublikowano: 29.07.2022 r.

 

 

 

 

 

KRAJOWE CENTRUM DS. AIDS Agenda Ministra Zdrowia

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022