TELEFONY ZAUFANIA

HIV/AIDS

*czynny od poniedziałku do piątku od 9.00 do 21.00

**Połączenie bezpłatne

Organizacje pozarządowe

Print Friendly, PDF & Email

Prezentacja organizacji pozarządowych

Serwis internetowy Pastylka.pl

 

Adres siedziby:
Pastylka.pl sp. z o.o.
Stefana Okrzei 24/32
03-710 Warszawa

Telefon: 600 169 698
e-mail: a.pawlowska@pastylka.pl
www: http://pastylka.pl, adres działu poświęconego HIV/AIDS w serwisie: http://pastylka.pl/choroby/hiv

Kim jesteśmy:
Serwis Pastylka.pl jest miejscem, w którym gromadzimy rzetelną oraz obszerną wiedzę z zakresu zdrowia i medycyny – wiedzę tworzoną zarówno przez specjalistów, jak i przez internautów, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. Internauci znajdą tu m.in. artykuły, wywiady, testy i filmy o zdrowiu, forum medyczne, a także informacje o lekach i placówkach medycznych. Użytkownicy serwisu mogą bezpłatnie zapytać naszego eksperta o swoje wątpliwości z zakresu zdrowia.

W czym możemy pomóc:
Możemy pomóc dotrzeć do szerokiego grona internautów z informacjami na temat HIV/AIDS. Nasz serwis odwiedzają zarówno te osoby, które są już zainteresowane tematyką HIV/AIDS, jak i również te, które poszukują informacji o innych problemach zdrowotnych i nie myślą o zagrożeniu zakażeniem HIV/AIDS. Dotarcie do obu tych grup z informacjami o HIV/AIDS jest bardzo ważne.
 

Możemy pomóc w:
• promowaniu, rozpowszechnianiu informacji na temat profilaktyki HIV, na temat testów, tego, gdzie można zrobić test, kiedy powinniśmy go wykonać, a także informacji dla osób, które już są świadome swojego zakażenia,
• promowaniu informacji nt. organizowanych akcji, happeningów – patronaty nad akcjami, wspieranie akcji,
• jesteśmy także otwarci na inne Państwa propozycje.

Projekty, do udziału w których zapraszamy:
• Organizowanie okresowego „Dnia z ekspertem”, czyli możliwości anonimowego zapytania Państwa eksperta o HIV/AIDS na naszym forum (w ramach Światowego dnia Walki z AIDS organizowaliśmy już z Państwem taką akcję) http://pastylka.pl/forum/aids/10162,anonimowo-zapytaj-lekarza-o-hiv-i-aids.
• Rozbudowywanie wiedzy o HIV/AIDS – chętnie zamieścimy nowe, udostępnione nam informacje nt. HIV/AIDS.
• Historie osób żyjących z HIV – być może osoby żyjące z HIV anonimowo podzieliliby się swoją historią – mogłoby to być pomocne dla innych osób, które poszukują wsparcia, które obawiają się zakażenia, a także dla tych, które uważają, że ich problem nie dotyczy.

Co się nam udało:
Udało nam się stworzyć bardzo szeroką i rzetelną bazę wiedzy na temat chorób, w tym na temat HIV/AIDS. O samej tematyce HIV/AIDS posiadamy:
• ponad 30 artykułów,
• 8 filmików,
• 1 test („Czy powinieneś zrobić test na HIV?”),
• 86 wątków na forum (w tym wiele pytań, na które odpowiadał ekspert).
W ramach Światowego Dnia Walki z AIDS zorganizowaliśmy wspomnianą już wyżej akcję „Dzień z ekspertem”, w której wiele osób mogło poszerzyć swoją wiedzę nt. HIV/AIDS, a także w ramach obchodów, zrobiliśmy także obszerny wywiad z Panią Anną Marzec-Bogusławską – http://pastylka.pl/choroby/aids/artykuly/279,idac-z-kims-do-lozka-idziemy-do-lozka-ze-wszystkimi-jego-wczesniejszymi-kochankami.

 

wprowadzono: 02.04.2012

KRAJOWE CENTRUM DS. AIDS Agenda Ministra Zdrowia

Wszystkie prawa zastrzeżone 2017

Rozmiar czcionek
Wysoki kontrast