TELEFON ZAUFANIA HIV/AIDS

czynny we wszystkie dni robocze w godzinach 9.00 – 21.00
*połączenie bezpłatne

Informacje prasowe

Print Friendly, PDF & Email

Wydarzenia

XXII Konferencja „Człowiek żyjący z HIV w rodzinie i społeczeństwie”, 1 - 2 grudnia 2015 r.

Krajowe Centrum ds. AIDS ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXII Konferencji „Człowiek żyjący z HIV w rodzinie i społeczeństwie”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2015 r. Konferencja organizowania jest przez Polską Fundację Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” z okazji Światowego Dnia AIDS w Warszawie, w salach konferencyjnych Hotelu Marriott.

XXII Konferencja „Człowiek Żyjący z HIV w rodzinie i społeczeństwie” organizowana jest we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, przy wsparciu innych instytucji, organizacji, firm i osób. Podczas sesji plenarnych oraz szeregu sesji problemowych poruszymy tematy edukacji, zagadnień medycznych oraz społecznych, profilaktyki i diagnozowania w kierunku HIV.

Światowy Dzień AIDS jest dniem podsumowania efektów pracy i omówienia nowych wyzwań. W tym dniu podczas uroczystej sesji osobom szczególnie zasłużonym wręczone zostaną „Czerwone Kokardki” – symbol wyjątkowego zaangażowania w pracę na rzecz żyjących z HIV oraz prowadzącym działania w dziedzinie profilaktyki i terapii. Jak co roku, w kuluarach sal konferencyjnych umiejscowione będą stoiska informacyjne i prezentowana będzie działalność organizacji pozarządowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o przesłanie na adres Fundacji Res Humanae wypełnionej karty rejestracyjnej. Więcej informacji znajduje się pod adresem http://reshumanae.org.pl/konferencje/czlowiek-zyjacy-z-hiv-w-rodzinie-i-spoleczenstwie

 

wprowadzono: 16.11.2015

KRAJOWE CENTRUM DS. AIDS Agenda Ministra Zdrowia

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022

Skip to content